ANKARA HAVALANDIRMA

HABERLER VE BİLGİLER

ankara baca havalandırma
Havalandırma Sistemleri Nedir?

İnsan yoğunluğunun fazla olduğu veya kapalı ortamlarda temiz havanın ulaşamadığı yerlerde, insan sağlığını tehdit eden zararlı gazların moleküllerin vb maddelerin havalandırma prosedürlerine uyularak ortamdan uzaklaştırılmasına...

Detaylı Oku
ankara baca havalandırma
Davlumbaz Havalandırması Nedir?

Davlumbazlar bulundukları bölgede ki duman, is, buhar, kirli ve zararlı kokuları etrafa yayılmadan iç haznesine hapsederek havalandırma kanalları vasıtasıyla dışarı atılmasına yarayan havalandırma elemanıdır..

Detaylı Oku
havalandırma fanları
Havalandırma Fanları nedir?

Havalandırma Fanları, ortamda bulunan zararlı ve kötü kokuları, buharı, dumanı havalandırma kanalları yardımıyla çekip dışarı atan havalandırma elamanıdır. Birden fazla çeşidi vardır (Salyangoz, Hücreli gibi)

Detayı Oku
fabrika havalandırması
Fabrika Havalandırması Nedir?

Fabrika Havalandırması, fabrikalarda oluşan tehlikeli gazların, moleküllerin ve asit gazlarının sağlıklı bir şekilde ortamdan atılmasına denir. İnsan sağlığının oldukça önem taşıdığı fabrikalarımızda çalışanlarımızı zehirli gazlardan koruyalım.

Detaylı Oku
ankara baca havalandırma
Havalandırma Kanalları Nedir?

Havalandırma Kanalları, ortamda bulunan buhar, is, duman, kötü koku ve gazların dışarıya taşınmasına yardımcı olan havalandırma elemanıdır. Mekanın ihtiyacına göre istenilen boyutta kare veya yuvarlak şekilde üretilir. Alüminyum veya Krom olarak da üretilir.

Detaylı Oku
ankara baca havalandırma
Rüzgargülü Havalandırması Nedir?

Rüzgargülü Havalandırması, rüzgar gücü ile çalışan paslanmaz çürümez, tamamen sessiz bir havalandırma elemanıdır. Merkezkaç kuvveti sayesinde havalandırma kanalı içerisinde ki havayı dışarı atar.

Detaylı Oku